امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۰
شور عاطفه ها

اهدای تبلت به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان طالقان

مراسم اهدای تبلت به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان طالقان در فرمانداری طالقان برگزار شد
اهدای تبلت به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان طالقان
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۰۰ |
کد خبر : ۸۵۷ |
اخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، با حضور فرماندار، شهردار، مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره)، ریاست آموزش و پرورش و مسئول اداره بهزیستی به چند تن از دانش آموزان، توسط مرکز نیکوکاری یاوران امام زمان«عج» (دفتر امام جمعه محترم)، شهرداری و شورای اسلامی شهر و خیرین شهرستان تعدادی تبلت اهدا گردید.

در این مراسم فرماندار طالقان ضمن تشکر از خیرین با اهدا لوح سپاس از حمایت های مهندس قاسمپور شهردار در این خصوص قدردانی نمود .

در حاشیه مراسم شور عاطفه ها شهردار طالقان اظهار داشت: اتفاق زیبا و ارزشمندی که امروز شاهد آن هستیم حاصل همبستگی و نوع دوستی عزیزانی است که دست در دست هم به یاری یکدیگر شتافتند و در شرایط سخت کرونایی همنوعان خود را فراموش نکردند.

مهندس قاسمپور اضافه کرد: امیدواریم هرچه سریعتر شاهد شکستن زنجیره بیماری منحوس کرونا باشیم و با اعمال محدودیتها، تاثیرات دو هفته پیش رو را در مدیریت بیماری ببینیم .

در ادامه شهردار طالقان خطاب به دانش آموزان تاکید نمود: از کلیه دانش آموزان و والدین عزیز خواهشمندیم در صورت غیر ضرور از منزل خارج نشوند و توصیه های بهداشتی را بطور کامل رعایت کنند تا ان شاءالله شرایط به حالت عادی برگردد.