امروز : جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

راهپیمایی ۱۳ آبان در طالقان با حضور استاندار البرز

دکتر نجفی استاندار البرز به همراه جمعی از مسئولین استانی در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان در طالقان حضور یافتند.
راهپیمایی 13 آبان در طالقان با حضور استاندار البرز
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۵:۰۳ |
کد خبر : ۱۳۷ |
اخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان /  دکتر نجفی استاندار البرز به همراه جمعی از مسئولین استانی در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان در طالقان حضور یافتند ، در این مراسم اسدیان سرپرست شهرداری طالقان و تعدادی دیگر از مسئولین محلی به همراه دانش اموزان و مردم همیشه در صحنه طالقان در کنار مسئولان ارشد استانی حماسه ای  نو آفریدند و بار دیگر به آرمان‌های رهبر فقید انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری لبیک گفتند... 

در حاشیه این راهپیمایی با شکوه دکتر نجفی در جمع خبرنگاران گفت : جوانان انقلابی با شور و شعور در این روز شرکت کردند و این روز یادآور  رشادت‌های دانش آموزان و دانشجویان در سال ۵۷ است که به دست رژیم پهلوی به خاک و خون کشیده شدند. 

استاندار البرز با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام خمینی(ره) ادامه داد: روز ملی مبارزه با استکبار هرگز توسط مردم فراموش نخواهند شد و این روز را باید همواره زنده نگه داشت.

نجفی با تأکید بر اینکه مردم ایران در مقابل رویکردهای استکبار جهانی منسجم‌تر از گذشته هستند، عنوان کرد: از مردم و رسانه‌ها برای حضور و پوشش راهپیمایی باید قدردانی نمود . 

در پایان این مراسم حاضرین قطعنامه ای در ده بند تهیه و  آنرا قرائت کردند ، در قسمتی از این قطعنامه هرگونه تجاوز به حقوق مسلمانان جهان از طرف ایادی استکبار محکوم شده و بر انسجام و یکپارچگی هر چه بیشتر کشورهای مسمان تاکید گردید