امروز : یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۲

دیدار محمد رضا طالقانی (رئیس اسبق فدراسیون كشتی ایران) با شهردار طالقان

گفتگویی صمیمانه با حضور مهندس قاسم پور شهردار طالقان، محمد رضا طالقانی دارنده ی 8 مدال جهانی کشتی و قهرمان چندین دوره تیم ملی، مهندس گودرزی معاونت خدمات شهری وتعدادی از معتمدین شهرستان، در دفتر شهردار طالقان برگزار شد.
دیدار محمد رضا طالقانی (رئیس اسبق فدراسیون كشتی ایران) با شهردار طالقان
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۴:۵۸ |
کد خبر : ۱۳۶ |
اخبار

روابط عمومی شهرداری طالقان / گفتگویی صمیمانه با حضورمهندس قاسم پور شهردار طالقان ، محمد رضا طالقانی دارنده ی  8 مدال جهانی کشتی و قهرمان چندین دوره تیم ملی ، مهندس گودرزی معاونت خدمات شهری  وتعدادی از معتمدین شهرستان ، در دفتر شهردار طالقان برگزار شد.
 در این دیدار مهندس قاسم پور با بیان برخی از مشکلات موجود در شهر گفت : با وجود اینکه آب سرچشمه حیات  است اما امروز شاهد هستیم بعد از احداث سد نه تنها مشکل مردم طالقان حل نشد  بلکه مضاعف شده است و با حصار کشی اطراف دریاچه تحت عناوین حریم کمی و کیفی ، این نعمت طبیعی و الهی از استفاده عموم خارج شد و عملا ساخت و ساز مردم دچار اشکال گردید .                    

شهردار طالقان با بیان این مطلب که دنیا با سرمایه گذاری خصوصی درست شده است و نه دولتی ، اظهار داشت : طالقان سرزمینی غنی از هر نظر است و مهمترین سرمایه طالقان ، سرمایه انسانی آن است و ما هیچ جای کشور را نمی بینیم و سراغ  نداریم که اینقدر نخبه در دنیا داشته باشد و اینکه چرا تا امروز اینها جذب طالقان نشدند ، چون حرمت آنان حفظ نشده است .
قاسم پور ادامه داد : امروز اولویت ما سرمایه گذاران طالقانی هستند زیرا اینها نه تنها با سرمایه خود ، بلکه با قلب خود وارد این سرزمین می شوند .

وی در پایان اضافه نمود : بزرگترین وظیفه من اینست که تعاملات از بین رفته را درست کنم و ضروریست در این راستا همه ظرفیتها را جمع کنیم